İbrahimoviç İnter Milanda

İbrahimoviç İnter Milanda
Şike skandalı sonrası Seri A'da sezonun şampiyonu ilan edilen Inter İbrahimoviç'i aldıAbone ol

Şike skandalı sonrası İtalya Birinci Futbol Ligi'nde geçen sezonun şampiyonu ilan edilen Inter Milan, Juventuslu Zlatan İbrahimovic ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Boşnak asıllı İsveçli yıldız, 24.8 euro i שאיבת שומן לפני ואחרי טורקיה le bu sezonun en pahalı transferi oldu.

Inter'in resmi internet sitesinde duyurulan anlaşmada, Zlatan İbrahimovic'in 24.8 milyon euro karşılığında kendisini Interli yapan imzayı attığı kaydedildi.

Ülkede yaşanan şike skandalı sonrası Serie B'ye düşürülen Juventus'ta ise yaprak dökümü devam ediyor. İtalya Milli Takımı kaptanı Fabio Cannavaro, Brezilyalı Emerson, Gianluca Zambrotta ve Lilian Thuram'ın takımdan ayrılmasının ardından Fransız yıldız Patrick Vieira da Inter'e gitmişti. Juventus'un teknik direktörü Didier Deschamps'ın hiç bir futbolcuyu satmayacakları yönündeki açıklamasına karşın İbrahimoviç de takımdan ayrılarak Inter'e geçti.

İsveç Milli Takımının yıldızı İbrahimoviç, yeni takımıyla yaptığı anlaşma sonucu ülkede sezonun en pahalı transferi oldu.

Öte yandan İtalyan borsasında işlem gören Juventus hisselerinin de değer kaybetmeye devam ettiği kaydedildi.Kategori : SPOR