Lübnanı bırak Kandile bak

Lübnanı bırak Kandile bak
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümetin Lübnan politikasını sert bir şekilde eleştirdi.Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümetin ülkeyi yönetmekteki tavrının orman yangınlarıyla aynı olduğunu, Türkiye'nin yandığını, ancak hükümetin ''her şey kontrol altında'' dediğini vurguladı.

Bahç מתיחת פנים בגאורגיה eli, Mersin'in Çamlıyayla ilçe Belediyesi ile Tarsus Belediyesi tarafından ortaklaşa 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ''Çamlıyayla Geleneksel 10. Zafer Şöleni''ne katılarak, halka hitap etti.

Bahçeli, son günlerde yurdun çeşitli yerlerinde meydana gelen orman yangınlarına değinerek, bu olayların hükümetin yönetimdeki acizliğini gösterdiğini öne sürdü.

Hükümetin yangını kontrol altına almaktan kastının yana, yana orman bitmesi olduğunu ifade eden Bahçeli, ''Yanacak ağaç kalmamıştır. Hükümetin ülkemizi yönetmekteki tavrı da orman yangınlarıyla aynıdır. Türkiye yanıyor ama hükümet (her şey kontrol altında) diyor. Sosyal, kültürel, siyasal ve ekonomik alanda yangın var.

Yangın toplumun her kesimin sardı. Ancak, Ak Parti zihniyetine göre, telaşa gerek yok, her şey kontrol altında. Bu hükümetin devamı halinde tahrip edilmemiş hiç bir milli varlığımız kalmayacak''dedi.Kategori : POLİTİKA