Banu Alkana canlı yayın sürprizi

  • Ana Sayfa
  • Banu Alkana canlı yayın sürprizi
Banu Alkana canlı yayın sürprizi
3 aydır aranan Banu Alkan'ı Star TV'de gören polis, mahkeme celbini canlı yayında verdi.Abone ol

Böylesini de gördük! 3 aydır aranan Banu Alkan'ı Star TV'de gören polis, oyuncuya mahkeme celbini canlı yayında verdi Star TV'de canlı yayınlanan ve Armağan Çağlayan'ın sundu ניתוחים פלסטיים בגאורגיה ğu "Son Ütücü" adlı programa katılan Banu Alkan, bir sürprizle karşılaştı.

Eski sevgilisi Murat Taşdemir'i programına konuk eden ünlü sanatçı Seda Sayan'a "yılan" dediği için açılan dava nedeniyle polis uzun süredir Banu Alkan'ın adresini arıyordu. Alkan'ın Star TV'de canlı yayında olduğu öğrenilince de, mahkeme celbi, canlı yayının reklam arasında Banu Alkan'a iletildi.

Polisleri karşısında görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Alkan, "Evet polis arkadaşlar beni 3 aydır arıyor, haber veriyorlardı. Tatilde olduğum için İstanbul'a geldiğimde ifademi veririm dedim. Yarın gidip ifademi vereceğim. Tabii biz de kendi programında yapılan hakaretlerden dolayı dava açtık, kendisi de gidip ifade verecek. Avukatlarım ilgileniyorlar. Bu arada Armağan'ın programında reyting birincisi olmuşum" dedi.Kategori : MAGAZİN