Erciyeste imza şov

Erciyeste imza şov
Turkcell Süper Ligi takımlarından Kayseri Erciyesspor, 4 futbolcuyu transfer etti.Abone ol

Turkcell Süper Ligi takımlarından Kayseri Erciyesspor, Galatasaraylı Yalçın, Ankarasporlu Mustafa Sarp, Ankaragücü'nden kaleci Zafer ve Malatyasporlu Toth ile sözleşme imzaladı. Kulüp Başkan Vekili Erol Bedir, Hacı Boydak Kulüp Tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, transferin son günlerinde 3 değerli futbolcuyu kadrolarına katmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

Kaleci Zafer'in geçen yıl da takımda görev yaptığını anımsatan Bedir, şöyle devam etti: ''Görev verildiği zaman başarıyla yerine getiren, her konuda güvendiğimiz bir arkadaş. Son g doctor hamit kafkas celik üne kalmasının nedeni, bugüne dek bir takım nazlar olur. Biz bu nazları karşılıklı yaptık ve hayırlısıyla bitti. Tabii futbolcu açısından değil, kulüpler arasındaki nazdan bahsediyorum. Yalçın kardeşimizde hepinizin yakından tanıdığı, Türkiye'nin önde gelen futbolcularından birisi.

Ben Kayserispor yönetimindeyken de almak istediğimiz bir futbolcuydu ancak o zaman nasip olmamıştı. Bugüne nasip oldu. Bizi tercih ettiği için teşekkür ediyorum. Mustafa Sarp kardeşimizin ise yılan hikayesine dönen bir transfer hikayesi var. Kendisiyle anlaşmıştık ancak, bonservisi konusunda pürüzler vardı. Antrenmanlara çıktı ama sonra geçici bir ayrılık yaşadık. Onunla da problemlerimizi halettik ve aramıza kattık.'' Bedir, Macar Milli Takımının kaptanı Malatyasporlu Toth ile de anlaştıklarını bildirerek, Macaristan'a giden menajer Ali Reşat Çağan'ın bu futbolcu ile sözleşme imzaladığını kaydetti.

HEDEF, İLK 5

Bedir, takımın bir aile olma noktasında eksikliklerini de göz ardı etmediklerini dile getirerek, en önemli özellikleri olan birlik ve beraberlik duygularının zedelendiğini gördüklerini söyledi. Bu konuyu sabır içinde değerlendirdiklerini ifade eden Bedir, yönetim kurulunun bazı futbolculara verdiği cezaların ve aldığı kararların bir günlük değerlendirmenin sonucu olmadığını anlattı. Bedir, bundan sonrada takımın birlik ve beraberliğini bozacak hiçbir davranışa izin vermeyeceklerini, buna neden olan kim olursa olsun gözlerini kırpmadan yollarını ayırabileceklerini sözlerine ekledi.

Mustafa Sarp, Kayseri Erciyesspor gibi hedefi olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu söyledi. Kaleci Zafer ise takımlarını bulunduğu konumdan daha iyi noktalara taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Yalçın Ayhan da Kayseri Erciyesspor'un büyük bir kulüp olduğunu geldikten sonra bir kez daha anladığını belirtti. Kendisine güvenenleri mahçup etmemek için elinden geleni yapacağını ifade eden Yalçın, ''Kayseri Erciyesspor'un başarısında benimde bir parça katkım olursa ne mutlu' dedi.Kategori : SPOR